HAKKIMIZDA

KARAVAR RULMAN & TEKNİK HIRDAVAT

 

1992 yılında Mercan’da başladığımız faaliyetlerimizi 2003 yılından bugüne limited şirket altyapısı ile sanayinin kalbi İkitelli OSB Demirciler Sitesi’ndeki işyerimizde sürdürüyoruz.

Rulman, keçe, kayış, kasnak, dişli, zincir ve kaplin başta olmak üzere her türlü teknik hırdavat çeşitleri ve endüstriyel makinalar konularında hizmet vermekteyiz.

Kasnak, zincir, dişli ve tiner grubunda imalat yapıyoruz…

Bayrampaşa’da imalatını yaptırdığımız kasnak, zincir ve dişli grubu ürünlerine ilaveten Karavar markalı tiner grubumuz ile iddialı olduğumuzu sanayicilerimizle paylaşmak istiyoruz. Kendi imalatımız olan bu ürünler tamamiyle firmamız garantisi altındadır.

Rulman ithalatı yapmaktayız…

Bayisi olduğumuz rulman markaları yanında kendi markamızla üretilen ihtal rulman çeşitlerinde de iddialı olan firmamız ilk elden ithalatçı konumuyla sanayicilerimize hizmet vermektedir.

24 saat hizmet vermekteyiz…

Hizmette sınır tanımayan firmamız, 7 gün 24 saat sanayicilerimize, ihtiyaç halinde bir telefonla, istenilen ürünü acil şartlarda temin etmelerine yardımcı olmaktadır. Zamanında teslim edilmesi gereken üründe, sanayicilerimizin ne kadar zarar görebileceklerinin bilincinde olan bir kuruluş olarak, üzerimize düşeni müşterilerİmizin çıkarları doğrultusunda yapmayı borç biliyoruz.